22 Mart 2019, Cuma
Şenlik başvuruları 27 Mayıs'a uzatıldı

Voleybol Vakfı tarafından, İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Voleybol Federasyonu’nun katkılarıyla 01-02 Haziran 2013 tarihlerinde İstanbul Burhan Felek Spor Sitesi Ekrem Koçak atletizm sahasında gerçekleşecek olan 7. Türkiye Mini Voleybol Şenliği için başvurular 27 Mayıs tarihine uzatıldı.
minivoleybollogo1.jpgVoleybol Vakfı tarafından, İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Voleybol Federasyonu’nun katkılarıyla 01-02 Haziran 2013 tarihlerinde İstanbul Burhan Felek Spor Sitesi Ekrem Koçak atletizm sahasında gerçekleşecek olan  7. Türkiye Mini Voleybol Şenliği için başvurular 27 Mayıs tarihine uzatıldı.

Katılım için müracaat formu doldurulması gerekmektedir. Müracaat formu internet sitemizde yer almaktadır. Müracaatlar aşağıdaki irtibat adreslerine fax veya e-posta ile de yapılabilir. Takımlar, müracaat tarihleri göz önüne alınarak sırayla şenliğe kabul edileceklerdir. Kontenjan fazlası takımlar yedek olarak kaydedilecektir. İl dışından katılan takımlar ulaşım ve konaklama giderlerini kendi imkânlarıyla sağlayacaklardır.

Turnuva süresince çeşitli zamanlarda dans, step, jimnastik, halk oyunları gibi gösteriler yapılacaktır. Bu gösterilere katılmak isteyen okullar Voleybol Vakfı’na müracaat edebilirler.

Sporu tabana yayarak voleybolun sevdirilmesi ve Türkiye’ye mini voleybolun yayılması amacıyla düzenlenen bu şenlikte, her hangi bir eleme yapılmayacak, katılan takımlar iki gün boyunca müsabaka yapacaklardır. Şenliğe katılan tüm sporculara şenlik anısına katılım belgesi verilecektir. Yazılı ve görsel basının iki gün boyunca takip edeceği şenlikte çeşitli TV kanalları çekimler yaparak gerek canlı, gerekse banttan yayınlar yapacaklardır.


İletişim : Soner KIR
Telefon : 0216 651 50 52 - 55
Fax : 0216 651 50 53
GSM : 0543 770 72 23
e-mail : info@voleybolvakfi.org.tr
Adres : TVF 50. Yıl Spor Salonu Burhan Felek Spor Sitesi Üsküdar – İST.

Copyright © 2013 Voleybol Vakfı. All Rights Reserved.
{