27 Mayıs 2020, Çarşamba
Voleybol Vakfı Olağan Mali Genel Kurul toplantısında bir ilk

Voleybol Vakfı 2015 yılı Olağan Mali Genel Kurul toplantısı 22 Mart 2015 Pazar günü yeterli çoğunluk sağlanamadığı için 29 Mart 2015 Pazar günü İstanbul Volley Hotel'de gerçekleştirildi. Mali sıkıntı içerisinde yer alan Vakfa ufak da bir gelir sağlamak amacıyla üyeler bağışta bulundu.

img_6328.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Voleybol Vakfı 2015 yılı Olağan Mali Genel Kurul toplantısı 22 Mart 2015 Pazar günü yeterli çoğunluk sağlanamadığı için 29 Mart 2015 Pazar günü İstanbul Volley Hotel'de gerçekleştirildi. Mali sıkıntı içerisinde yer alan Vakfa ufak da olsa bir gelir sağlamak amacıyla üyeler bağışta bulundu.

2015 yılı Olağan Mali Genel Kurul toplantısı, açılış ve yoklama, saygı duruşu, Divan Başkanlığının seçimi ve imza yetkisinin verilmesi, 2014 yılı faaliyet raporunun okunması, 2014 bilanço gelir-gider cetvelinin okunması, denetleme raporunun okunması, yönetim ve denetleme raporlarının ayrı ayrı görüşülmesi ve ibrası, 2015 yılı tahmini bütçenin görüşülmesi ve kabulü, dilek, temenniler ve kapanış gündem maddeleri şeklinde tamamlandı.

Dilek ve temenniler kısmında söz alan Genel Kurul Üyeleri, Vakfın içinde bulunduğu mali sıkıntılara değinerek bu konuda el birliği ile bir şeyler yapılması gerektiğini dile getirdiler. Özellikle Voleybol Vakfı’nın amacının camiayı bir araya getirerek voleybolun içinde yer alan kişileri buluşturmak olduğuna da değinen üyeler, Vakfın her zaman çok daha iyi bir şekilde yaşatılmasını bunun için de gereken ilginin gösterilmesine karar verdiler.

Genel Kurul üyeleri daha önce hiç yapılmamış bir şekilde, Vakfa ufak da olsa bir gelir kazandırmak amacıyla yıllık periyodik olarak bağışta bulunulmasına karar verdiler. Bu konunun genel kurula katılmayan diğer üyelere de duyurulmasına karar verilirken, tüm üyelerin Voleybol Vakfı’na sahip çıkması temennisinde bulundular.

Genel Kurul’da Voleybol Vakfı’na bağışta bulunan üyeler;
Tanju Özenç
Haluk Pepeyi
Kenan Bengü
İlhan Tezcanlı
Başaran Dölen
Nuray Sıdkı Uyar
Tekin Demirtaş
Arslan Çakır
Süleyman Aydın Kutsal
Necati Ercan
Fikret Şatana
Jeyan Erben
Zeliha Işık Erdoğan

img_6341.jpg

img_6332.jpg

img_6333.jpg

img_6335.jpg

img_6337.jpg

img_6330.jpg

 

 

 

 

 


 

Copyright © 2013 Voleybol Vakfı. All Rights Reserved.
{